PEEGELDAJA
Olen uhke, et mul pole häbi öelda
Olen uhke, et mul pole häbi öelda

Mida siin ikka kommenteerida

 • Aga seda ütlen küll, et riik oskas mind ikka päris tõsiselt üllatada. Pidin öö läbi tööd tegema ja mõned tunnid möödusid ilma uudiseid lugemata. Kui ma siis jälle postimees.ee lahti lõin, arvasin kõigepealt, et näen ületöötamisest mingit silmamoondust. Siis mõtlesin, et see on osa reklaamibännerist või lihtsalt loll nali. Aga ära sa ütle – oligi ära viidud ja öösorr pika ninaga! Igatahes hoopis teine tase kui Lihula…

  Mittevene välispress oli öösel veel vait, aga nüüd ikka juba ühtteist on, näiteks

 • Le monument de la discorde – Le Figaro (erimeelsuse monument)
 • L’Estonie déplace un monument de l’Armée rouge, Moscou fulmine Reuters 11h36 – www.lemonde.fr (Eesti teisaldab Punaarmee monumenti, Moskva raevutseb (?)
 • 6:58
  Manifestation à Tallinn: un mort, 43 blessés
 • Le président du Sénat russe demande la rupture des relations diplomatiques avec Tallin
  Le président du Conseil russe de la fédération, Sergueï Mironov, a demandé vendredi la rupture des relations diplomatiques avec l’Estonie après le démontage à Tallinn d’un monument à la mémoire des soldats soviétiques.
  Vendredi 27 avril 2007 08:56
  Manifestation à Tallinn: un mort, 43 blessés
  Une personne a été tuée et 43 blessées dans des affrontements avec la police pendant une manifestation de protestation dans la nuit de jeudi à vendredi près d’un monument à la mémoire des soldats soviétiques à Tallinn, a-t-on appris de source policière.
  Vendredi 27 avril 2007 07:58